Kwaliteit P2.97 / P3.91 LED-display voor buitenverhuur Waterdicht Hoge verversingssnelheid 3840 Hz fabriek
>
P2.97 / P3.91 LED-display voor buitenverhuur Waterdicht Hoge verversingssnelheid 3840 Hz
Merknaam: Bako Vision
Modelnummer: Bor-I
Plaats van herkomst: China
Certificering: CCC.CE.ETL.FCC
Minimale bestelhoeveelheid: Onderhandeling
Leveringscapaciteit: 10000 m²/maand
Productdetails
Pixelhoogte: 2.97mm/P3.91mm/P4.81mm Paneel materiaal: Gietend Aluminium
Verwerking: 16 Bit Vernieuwingsfrequentie: >1920 Hz/3840Hz
Helderheid: >5000 neten Onderhoud: Voor/achter
Kleuren: 281 triljoen Contrastverhouding: 4000:1
Markeren
P2.97 Openluchthuur LEIDENE Vertoning
Openluchthuur LEIDENE Waterdichte Vertoning
Openluchthuur LEIDENE Vertoning 3840hz
Productbeschrijving
P2.97/P3.91 openluchthuur LEIDENE Vertonings Waterdichte Hoge Vernieuwingsfrequentie 3840hz
P2.97/P3.91 openluchthuur LEIDENE Vertonings Waterdichte Eigenschap
Efficiënte kosten,
Openluchthuur LEIDENE Vertoning
Hoge Helderheid & IP65
Hoge Vernieuwingsfrequentie & Contrastverhouding
●Assembleer snel en Gemakkelijk Onderhoud
Slank, Lichtgewicht, en Stil
500mm x 500mm of 500mm x 1000mm kabinet
●78mm dikte, 8kg per kabinet
●Het werk stil
Gebruikersvriendelijke en Snelle Installatie
Zowel voorzijde of toegankelijk achtergedeelte
●Het snelle Slot en het handvat ontwierpen gebruikersvriendelijk
●Hellingszak voor gemakkelijkere macht & signaalstop
●Hulpmiddelen vrije installatie
P2.97/P3.91 openluchthuur LEIDENE Vitrines
P2.97 / P3.91 LED-display voor buitenverhuur Waterdicht Hoge verversingssnelheid 3840 Hz 0P2.97 / P3.91 LED-display voor buitenverhuur Waterdicht Hoge verversingssnelheid 3840 Hz 1P2.97 / P3.91 LED-display voor buitenverhuur Waterdicht Hoge verversingssnelheid 3840 Hz 2
Onze Dienst
1.Pre-verkoop de dienst:
Antwoordonderzoeken in 24 uren.
Marktonderzoek en voorspelling voor klant.
Verstrek unieke en professionele die oplossingen op de eis van de klant worden gebaseerd
Gegevensblad en steekproevenaanbieding.
Andere diensten, zoals speciaal verpakkingsontwerp, fabriek die etc. bezoeken.
2.In-verkoop de dienst:
Volgend rapport in het produceren.
Het rapport van de kwaliteitstest voor elke orde.
Foto's en video's vanaf de eis van de klant.
Vrije vervangstukken.
3. de naverkoopdienst:
Leven vrije onderhoud en verbetering.
Het volgende rapport van de klantentevredenheid.
Vrije technicus opleiding.
De speciale dienst voor groot project, zoals stadion, tentoonstellingen, vierkanten etc.
P2.97 / P3.91 LED-display voor buitenverhuur Waterdicht Hoge verversingssnelheid 3840 Hz 3
BEDRIJFinleiding
Ben niet aarzelen om ons te contacteren als u quiry hebt!
P2.97 / P3.91 LED-display voor buitenverhuur Waterdicht Hoge verversingssnelheid 3840 Hz 4
FAQ
Q1. Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?
Q2. hoe te opdracht te geven tot?
Wij moeten de volgende informatie voor uw orde kennen alvorens u pi te verzenden.
2)vereiste levertijd.
3)Het verschepen informatie-bedrijf naam, Straatadres, Phone&Fax-aantal, Bestemmingszeehaven.
4)Forwarder contactdetails als er om het even welk in China zijn.
Q3. Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij jaar 2-5 garantie aan onze producten aan.
Producthoogtepunten
Gerelateerde producten
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
Kwaliteit Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet fabriek
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kwaliteit USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel fabriek
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)